Výsledky krajských kol

&nsbp;


   
Hlavní město Praha
 
1. místo - Mangaloo 1. místo - Radka Křivánková
2. místo - Et netera 2. místo - Jan Prušák
3. místo - LiveSport              3. místo - MVDr. Martina Načeradská     
Vodafone Byznys rebel mamacoffee 
Odpovědná firma roku Et netera 
 
Středočeský kraj
 
1. místo - KASTEN 1. místo - Jan Zeman
2. místo - HIT CZ-Poděbradská papírna 2. místo - Karel Nikl
3. místo - BIOPREPARÁTY 3. místo - Ing. Věra Pavlíková 
Vodafone Byznys rebel Jan Zeman 
Odpovědná firma roku HIT CZ - Poděbradská papírna
 
Pardubický kraj
 
1. místo - TVARMETAL 1. místo - Ing. Milan Horský
2. místo - LIMES 2. místo - Petr Papák
3. místo - Isolit-Bravo   3. místo - Jiří Hrma
Vodafone Byznys rebel PAPERA 
Odpovědná firma roku Isolit-Bravo
 
Královéhradecký kraj
 
1. místo - PROMA REHA 1. místo - Miroslav Jarkovský
2. místo - Saar Gummi Czech 2. místo - Iveta Erbenová
3. místo - BOBY - FLEISCH  3. místo - Martina Řezníčková
Vodafone Byznys rebel Mő Lidová jídelna 
Odpovědná firma roku Saar Gumi Czech

Liberecký kraj

 
1. místo - Zemědělské obchodní družstvo 1. místo - Jiří Bláha
2. místo - Helicar
2. místo - Jaroslav Skuhravý
3. místo - Elmos Liberec
3. místo - Miloš Heršálek
Vodafone Byznys rebel Jaroslav Skuhravý
Odpovědná firma roku Zemědělské obchodní družstvo

Ústecký kraj

 
1. místo - LakoPlast 1. místo - Vlastislav Stárek
2. místo - Adler Czech 2. místo - Jiří Kadlec
3. místo - Axin 3. místo - Anna Bräunerová Velátová
Vodafone Byznys rebel Petr Suchomel
Odpovědná firma roku Enlogit

Karlovarský kraj

 
1. místo - Praní a čištění 1. místo - Kateřina Šarochová
2. místo - DaCH CZ 2. místo - Martina Hanzlová
3. místo - Realistic 3. místo - Bohumír Hladík
Vodafone Byznys rebel Martina Hanzlová
Odpovědná firma roku Praní a čištění

Plzeňský kraj

 
1. místo - Medica Filter 1. místo - Martin Volf
2. místo - První chodská stavební 2. místo - Tomáš Brandner
3. místo - Imont 3. místo - Helena Jančová
Vodafone Byznys rebel Jiří Augusta – CITY LINE
Odpovědná firma roku Hotel ve Dvoře

Jihočeský kraj

 
1. místo - GS Technik
1. místo - Miloslava Laiblová
2. místo - PCV Computers
2. místo - František Jakubec
3. místo - Grafiko Print
3. místo - Lubomír Cába
Vodafone Byznys rebel  Miloslava Laiblová
Odpovědná firma roku  G-Project

kraj Vysočina

 
1. místo - Neosolar
1. místo - Dušan Tripal
2. místo - Kamila Chocolates
2. místo - Blanka Mudrová
3. místo - Adélka
3. místo - Bedřich Hloch
Vodafone Byznys rebel
Dušan Tripal – Tripet 
Odpovědná firma roku
Adélka

 Jihomoravský kraj

 
1. místo - Nejez – stavebně zámečnické práce
1. místo - Miroslav Navrátil
2. místo - A+BX okna
2. místo - Jiří Skřivánek
3. místo - Snaggi 
3. místo - Eliška Klementová
Vodafone Byznys rebel 
Jiří Kubeš
Odpovědná firma roku 
Čokoládovny Fikar


Zlínský kraj


1. místo - 5M 1. místo - Magda Šmídová
2. místo - Zelenka Czech Republic 2. místo - Hana Olejníková
3. místo - Hydroma 3. místo - Alice Milušová
Vodafone Byznys rebel Expecta
Odpovědná firma roku TES Vsetín

Olomoucký kraj
 
 
1. místo - WEBA Olomouc
1. místo - Jarmila Podhorná
2. místo - Hotel Dlouhé Stráně 2. místo - Božena Kvapilíková
3. místo - Hopax 3. místo - Michal Byrtus
Vodafone Byznys rebel Jiří Žoch
Odpovědná firma roku MiRyz Soft

 
Moravskoslezský kraj

1. místo - Semix Pluso 1. místo - Michal Fiedor
2. místo - Denip 2. místo - Jana Baronová
3. místo - Gamin 3. místo - Robert Vlach
Vodafone Byznys rebel Semix Pluso
Odpovědná firma roku Czasch



« zpět