6

Soutěž ve zkratce

Soutěž VODAFONE ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2015 je určena pro podnikatelské subjekty zapojené v hlavní soutěžní kategorii VODAFONE FIRMA ROKU 2015, které dbají na environmentální aspekt podnikání. Odborným garantem kategorie je Asociace společenské odpovědnosti. Jedná se o cenu za podnikatelský přístup, který zohledňuje dopady podnikání na životní prostředí a podporuje společensky odpovědné aktivity.
V každém krajském kole i celorepublikovém finále je vyhlášen jeden vítěz.

Finálním vítězem bude určena firma, která dle odborné poroty složené ze zástupců společnosti Vodafone Czech Republic a. s. a Asociace společenské odpovědnosti nejvíce naplňuje představy o odpovědném přístupu ke svému okolí.

.

více »
 

Šéf eBRÁNY: Zaměstnance práce baví, neutíkají v pět hodin domů

Filozofií společnosti eBRÁNA, která se specializuje na tvorbu webových stránek a e-shopů, je vzdělávání, sport a sladění rodinného a firemního života. Zaměstnanců si firma cení. Oni jsou pak spokojení a nadšeně pracují. „Zaměstnanci jsou vlastně našimi interními zákazníky a podle toho s nimi jednáme,“ říká majitel firmy Jiří Janků.
více »
 

Šéf Odpovědné firmy roku: Zaměstnanci si práce u nás více váží

Zaměstnanci jihomoravské společnosti Rigi nebudou závislí pouze na státním důchodovém systému. Jejich zaměstnavatel jim vytvořil unikátní Výslužný fond, který bude sloužit k vyplácení výkonných zaměstnanců po 25 letech zaměstnání u firmy. Do tohoto fondu společnost přispívá ročně 1 milion korun bez ohledu na výši svého zisku. Díky tomu získala Rigi v loňském roce ocenění Vodafone Odpovědná firma roku. „Snažíme dávat zaměstnancům signály, že se společně vydělanými penězi se smysluplně zachází, a tím nevytvářet zbytečné napětí,“ říká šéf společnosti Miroslav Navrátil.

více »