Výsledky Firma roku a Živnostník roku

&nsbp;



Výsledky 2015 - Královéhradecký kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Královéhradeckého kraje 2015


ARGO-HYTOS s.r.o.
EKO - ŠIMKO s.r.o.
EXPRES MENU, s.r.o.
GASTRO - ZOO s.r.o.
INEX SPEDITION s.r.o.
MADIV s.r.o.
ProjectSoft HK a.s.
REKO s.r.o.
RYCON Consulting s.r.o.
ÚČTY spol. s r.o.


Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2015


Simona Adamcová
Zuzana Červenková
Oldřich Franc
Sámo Fujera
Ing. Monika Gavulová
Věra Matějková
Martin Rak
Dušan Šlechta
Radka Votavová
Vítězslav Zilvar



Výsledky 2015 - Pardubický kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Pardubického kraje 2015


AH - BOHEMIA s.r.o.
ALUKOV a.s.
Auto Slavíček s.r.o.
COMPOSIT AIRPLANES spol. s r.o.
ERGOTEP, družstvo invalidů
FOREZ s.r.o.
IMS - Drašnar s. r. o.
LI-CA spojovací materiál s.r.o.
LUX - IDent s.r.o.
T M T spol. s r.o. Chrudim

Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Pardubického kraje 2015


Jana Brahová
Josef Fidler
Petr Herman
Tereza Horčíková
Eva Medunová
Michaela Naumecová
Jiří Paseka
Richard Pavlík
Jitka Píchová
Eva Urbanová



Výsledky 2015 - Liberecký kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2015


AKTIVIT, spol. s r.o.
Glass beads, s.r.o.
JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o.
LUCID spol. s r.o.
Memory Crystal s.r.o.
Mikula Turnov, s.r.o.
OSIT s.r.o.
TEPLO Frýdlant, s.r.o.
TEXO PLUS s.r.o.
Wassa s.r.o.

Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Libereckého kraje 2015


Kateřina Bartošková
Darina Bitmanová
Simona Havlová
Lucie Hladíková
Jan Hradecký
Olga Chalupníčková
Bohumil Palounek
Bedřich Seifert
Alena Zachová
Vendula Zunová


Výsledky 2015 - Ústecký kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Ústeckého kraje 2015


A D H s.r.o.
ARMEX ENERGY, a.s.
HIT OFFICE, s.r.o.
Good Sailors, s.r.o.
JB Group s.r.o.
JVB Engineering s.r.o.
LakoPlast s.r.o.
R A C, společnost s ručením omezeným
TFP Interiér s.r.o.
UNIFRAX s.r.o.


Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Ústeckého kraje 2015


Kamila Jahodová
Tomáš Kalný
Janka Kovandová
Linda Krejčová
Aleš Kubica
Richard Matiašek
Jaroslava Michalcová
Filip Molčan
Jaroslav Pavlík
Šárka Verešová



Výsledky 2015 - Karlovarský kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Karlovarského kraje 2015


EUTIT s. r. o.
KE Ostrov - Elektrik s.r.o.
Kynšperský pivovar s.r.o.
LÉKÁRNÍCI 95 s.r.o.
LUKAS CZ spol. s r.o.
REALISTIC, a.s.
Royal Comfort s.r.o.
RVES BUBLAVA, s.r.o.
STATEK BOR ZEOS, spol. s r.o.
Winfield jazyková škola s.r.o.

Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Karlovarského kraje 2015

 
Kateřina Balážová
Jaroslav Brousil
Jiří Černý
Věra Havlovičová
František Flegl
Ladislava Kankrlíková
Blanka Marková
Jiří Outrata
Radim Targosz
Václav Zůna



Výsledky 2015 - Plzeňský kraj+

 

Finalisté Vodafone Firma roku Plzeňského kraje 2015


BAUMRUK & BAUMRUK s.r.o.
DOVÍN , s.r.o.
ECoGas Technology, s.r.o.
EuWe Eugen Wexler ČR, s.r.o.
IMONT spol. s r.o.
JAS Děpoltice s.r.o.
JEŘÁBY - SERVIS s.r.o.
Lamela Electric, a.s.
PEŠKA - židle a křesla s.r.o.
POKLOPSYSTEM s.r.o.


Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Plzeňského kraje 2015

 
Jiří Augusta
Helena Hejduková
Zdeněk Kůs
Lubomír Pokorný
Jana Natálie Poncarová
Ján Skala
Stanislav Smola
Pavel Štáhlich
Karel Úlovec
Václav Vopalecký

 

Výsledky 2015 - Kraj Vysočina+


Finalisté Vodafone Firma roku Kraje Vysočina 2015

ALSENTA s.r.o.
DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
KAMÍR a Co spol. s r. o.
KONKORDIA, spol. s r.o.
MHA, s.r.o.
Podzimek a synové s.r.o.
Rodinný pivovar BERNARD a. s.
ThePay.cz, s.r.o.
VMV, spol. s r. o.
VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti

Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Kraje Vysočina 2015

Lenka Cacková
Marie Cejnková
Josef Ježek
Jaromír Láznička
Jan Meidl
Valérie Pelikánová
Aleš Sedláček
Drahomír Smejkal
Jiří Tůma
Josef Voda


Výsledky 2015 - Jihočeský kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Jihočeského kraje 2015


BRIKLIS spol.s r.o.
BT Logistic s.r.o.
ENERGOFOREST s.r.o.
GRAFIKO PRINT s.r.o.
GRANEO s.r.o.
Hojdarovi, s.r.o.
Kámen a písek, spol. s r.o.
Kovostroj Bohemia, s.r.o.
Loxone s.r.o.
OCEAN CZ, s.r.o.

Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Jihočeského kraje 2015


Vladimír Cais
Rehana Ježková
Ivana Kolářová
Vojtěch Kopkáně
Petr Kops
Lubomír Kupsa
Kateřina Makrlíková
Gustav Němec
Michaela Neumanová
Stanislav Stropek

 

Výsledky 2015 - Jihomoravský kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Jihomoravského kraje 2015

 
Advantage Consulting, s.r.o.
CDC Data s.r.o.
ČEGAN s.r.o.
GUMEX, spol. s r.o.
INVEA-TECH a.s.
Investiční aukce s.r.o.
Kaiser servis, spol. s r.o.
madeo ventures s.r.o.
SMERO, spol. s r.o.
Sonnentor s.r.o.

 

Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Jihomoravského kraje 2015

 

Marie Čermáková
Petr Dašovský
Vítězslav Drahoš
Jan Konečný
Jarmila Křížová
Ondřej Mikšovský
Pavel Minář
Milan Nerud
David Sedláček
Jaromír Sedlák

 


Výsledky 2015 - Zlínský kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Zlínského kraje 2015

 
CENTROPROJEKT GROUP a.s.
HYDROMA, spol. s r.o.
IRISA, výrobní družstvo
JC - METAL s.r.o.
KOMA MODULAR s.r.o.
OXALIS, spol. s r.o.
Sběrné suroviny UH, s.r.o.
RAVEO s.r.o.
TZ Therm s.r.o.
ZELENKA Czech Republic s.r.o.

Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Zlínského kraje 2015

Jaroslav Hába
Jiří Hricišin
Roman Hvězda
Jakub Kopecký
Roman Küršner
Martina Nakládalová
Hana Němcová
Karel Topič
Soňa Zimmermannová
Milan Žabčík

 


Výsledky 2015 - Olomoucký kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2015



ABO valve, s.r.o.
CIDEM Hranice, a.s.
FENIX Trading s.r.o.
"J. A. P." spol. s r. o.
John Crane Sigma a.s.
LASKI, s.r.o.
PAPCEL, a.s.
Robertshaw s.r.o.
SHM, s.r.o.
WANZL, spol. s r.o.


Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Olomouckého kraje 2015

 
František Bačík
Jiří Juráš
Jana Kašparová
Miloslav Kyjevský
Petr Melichárek
Pavel Nýdrle
Ivo Stawaritsch
Miroslava Svozilová
Jarmila Zahradníková
Jiří Žákovský

 


Výsledky 2015 - Moravskoslezský kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Moravskoslezského kraje 2015

 
1 Witos s.r.o.
AstrumQ Interactive, s.r.o.
Eschola v.o.s
HAMROZI s.r.o.
HAVLÍK OPAL spol. s r.o.
HELLSTEIN spol. s r.o.
HLIMONT s.r.o.
MLÝN HERBER spol. s r.o.
Ollies dorty s.r.o.
Řeznictví H+H, s.r.o.


Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2015

Jana Baronová
Darina Ermisová
Iveta Galatíková
Ladislav Hezký
Martin Knappe
Jiří Kubeczka
Jana Malásková
Arnošt Obrusník
Robin Vašnovský
David Vilímek

 


Výsledky 2015 - Středočeský kraj+


Finalisté Vodafone Firma roku Středočeského kraje 2015

Bio Agens Research and Development - BARD, s. r. o.
BOROO s.r.o.
ENERGON Dobříš, s.r.o.
Městské tepelné hospodářství Kolín, spol. s r.o.
Metyzol, s.r.o.
PRESS - HAMMER, s.r.o.
SVĚT TAŠEK spol. s r.o.
THIMM Obaly, k.s.
Toplac s.r.o.
ZS Dublovice a.s.


Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Středočeského kraje 2015


Lucie Bártová
Jaroslava Bruthansová
Vít Eugen Daliba
Veronika Fílová
Šárka Kettnerová
Olaf Kühmel
Zdeněk Moc
Marcela Soukupová
Vlasta Soukupová
Petr Štrébl

 


Výsledky 2015 - Hlavní město Praha+


Finalisté Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2015

 
ABRA Software a.s.
ADIEL s.r.o.
Etnetera a.s.
Maat Consulting s.r.o.
Neovize s.r.o.
Petra Clinic health s.r.o.
SHOP TRADING s.r.o.
TEREZIA COMPANY s.r.o.
T&CC online s.r.o.
Workswell s.r.o.

Finalisté Česká spořitelna Živnostník roku Hlavního města Prahy 2015

 
Pavla Berková
Markéta Borecká
Eva Brabcová
Stanislava Brežáková
Karel Kopička
Antonín Lustik
Pavel Pavlovský
Gabriela Rindová
Ivana Šabatová
Radomil Šustr

 

Celostátní vítězové+

Vodafone Firma roku 2014

1. místo AJETO spol. s r.o., Czech Glass Craft
2. místo ČESKÉ HOUBY a.s.
3. místo ELLA-CS, s.r.o.

Vodafone Odpovědná Firma roku 2014

1. místo ČESKÉ HOUBY a.s.

GE Money Bank Živnostník roku 2014

1. místo Emílie Vallová
2. místo Blanka Milfaitová
3. místo Josef Ťulpík

GE Money Bank Inovátor roku 2014

1. místo ZLKL, s.r.o.

Vodafone Firma roku 2013

1. místo firma GRUND a. s.
2. místo firma Holík International s.r.o.
3. místo firma Kitl s.r.o.

Vodafone Odpovědná Firma roku 2013

1. místo  ZLKL, s.r.o.

GE Money Bank Živnostník roku 2013

1. místo živnostník Karel Sobotka
2. místo živnostník Vladimír Hejna
3. místo živnostník Radek Zachariáš

GE Money Bank Inovátor roku 2013

1. místo  FLAJZAR, s.r.o.

Vodafone Firma roku 2012


1. místo firma První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
2. místo firma ELKO EP, s.r.o.
3. místo firma MICRORISC s.r.o.

Odpovědná Firma roku 2012

1. RIGI, stavební společnost, s.r.o.

Era Živnostník roku 2012

1. místo živnostník David Smetana
2. místo živnostník Zbyněk Poštulka
3. místo živnostník Hanna Maria Tomášková

Vodafone Firma roku 2011

1. místo firma Steinhauser, s.r.o.
2. místo firma DETOA Albrechtice s.r.o.
3. místo firma AVAST Software a.s.

Era Živnostník roku 2011

1. místo živnostník David Vlk
2. místo živnostník David Borovka
3. místo živnostník Robert Vlach

Vodafone Firma roku 2010

1. místo firma 5M s.r.o.
2. místo firma Mangaloo s.r.o.
3. místo firma PROMA REHA, s.r.o.

Zlaté stránky.cz Živnostník roku 2010

1. místo živnostník Jiří Bláha
2. místo živnostník Mgr. Jarmila Podhorná
3. místo živnostník Magda Šmídová

Vodafone Firma roku 2009

1. místo firma Farmet a.s.
2. místo firma BUILDING SP, spol. s r.o.
3. místo firma KOVAR s.r.o.

Zlaté stránky Živnostník roku 2009

1. místo živnostník Lukáš Pytloun
2. místo živnostník František Hlava
3. místo živnostník Ivan Doležal

Vodafone Firma roku 2008

1. místo firma SERVISBAL OBALY, s.r.o.
2. místo firma BUILDING SP, spol. s r.o.
3. místo firma M. C. Triton spol. s r.o.

Makro Živnostník roku 2008

1. místo živnostník Jaroslava Klemensová
2. místo živnostník Helena Konopíková
3. místo živnostník František Němec

PX Firma roku 2007

1. místo firma BENEŠ a LÁT a.s.
2. místo firma AVG Technologies CZ, s.r.o.
3. místo firma BIOMAC Ing. Černý s.r.o.

Makro Živnostník roku 2007

1. místo živnostník Libor Václavík - LIBROS
2. místo živnostník Martin Kraus
3. místo živnostník Jindřich Hofmeister

Poštovní spořitelna Firma roku 2006

1. místo firma Linet s.r.o.
2. místo firma AVG Technologies CZ, s.r.o.
3. místo firma Kofola a. s.

Makro Živnostník roku 2006

1. místo živnostník Linda Vavříková
2. místo živnostník Luďka Tomešová
3. místo živnostník David Hořava - UBYTOVANI.CZ




« zpět