Výsledky Firma roku a Živnostník roku

&nsbp;



Výsledky 2014 - Královéhradecký kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Královéhradeckého kraje 2014


AB Košile s.r.o.
ARGO-HYTOS s.r.o.
EKO - ŠIMKO s.r.o.
ELLA-CS, s.r.o.
EXPRES MENU, s.r.o.
INEX SPEDITION s.r.o.
POLSTRIN DESIGN, s.r.o.
PROFI - UNION, spol. s r.o.
Rybářství Chlumec nad Cidlinou, a.s.
WPC Czech s.r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2014

Tomáš Říha
Jana Jarkovská
Ladislav Hemrlík
Lubomír Hoška
Martin Rak
Miroslav Drašnar
Miroslav Hejnyš
Otakar Číla
Petr Ptáček
Šárka Nováková   
 

Vítězové Vodafone Firma roku Královéhradeckého kraje 2014

1. místo ELLA-CS s.r.o.
2. místo EKO-ŠIMKO s.r.o.
3. místo POLSTRIN DESIGN s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2014

1. místo Ladislav Hemrlík
2. místo Miroslav Hejnyš
3. místo Martin Rak

Vodafone Odpovědná firma roku Královéhradeckého kraje 2014

AB košile s.r.o.


Výsledky 2014 - Pardubický kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Pardubického kraje 2014


BOCO PARDUBICE machines, s.r.o.
COMPOSIT AIRPLANES spol. s r.o.
Contipro Pharma a.s.
CrassusArt, s.r.o.
IMS - Drašnar s. r. o.
Mias OC spol. s r.o.
SEED SERVICE s.r.o.
STROJTEX-GBHP s.r.o.
Technické služby Moravská Třebová s.r.o.
VELEBNÝ & FAM s.r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Pardubického kraje 2014

František Heger
Pavel Čížek
Petr Novotný
Jáchym Mimra
Jiří Hubálek
Martin Horák
Michal Petr
Miroslav Bednář
Miroslav Patras
Tomáš Lavický  


Vítězové Vodafone Firma roku Pardubického kraje 2014

1. místo Contipro Pharma a.s.
2. místo IMS - Drašnar s.r.o.
3. místo VELEBNÝ & FAM s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Pardubického kraje 2014

1. místo Petr Novotný
2. místo Miroslav Bednář
3. místo Jáchym Mimra

Vodafone Odpovědná firma roku Pardubického kraje 2014

BOCO PARDUBICE machines s.r.o.


Výsledky 2014 - Liberecký kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2014

AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft
AKTIVIT, spol. s r.o.
EUROTHERM - CZ s.r.o.
CHARVÁT AXL, a.s.
LAMA STONE s.r.o.
Lékárna Broumovská s.r.o.
LUCID spol. s r.o.
RATTAY kovové hadice s.r.o.
RAUTIS, a.s.
TENEO 3000 s.r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Libereckého kraje 2014

Vít Chalupníček
Irena Votočková
Jan Hradecký
Jana Hušková
Jaroslav Skuhravý
Jitka Vorlíčková
Josef Tobiška
Martin Poláček
Petr Klamt
Simona Havlová



Vítězové Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2014

1. místo AJETO spol. s r.o. Czech Glass Craft
2. místo AKTIVIT, spol s r.o.
3. místo RATTAY kovové hadice s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Libereckého kraje 2014

1. místo Jaroslav Skuhravý
2. místo Jan Hradecký
3. místo Petr Klamt

Vodafone Odpovědná firma roku Libereckého kraje 2014

RATTAY kovové hadice s.r.o. 


Výsledky 2014 - Ústecký kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Ústeckého kraje 2014

A.K.T. s.r.o.
blue.point Solutions spol. s r.o.
F D C spol. s r.o.
HIT OFFICE, s.r.o.
JATOUR s.r.o.
JB Group s.r.o.
JOTIS, s.r.o.
MK-mont illuminations s.r.o.
Nobilis Tilia s.r.o.
TFP Interiér s.r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Ústeckého kraje 2014

Eva Bršlicová
Aleš Kubica
Petr Landa
Ivan Smítka
Ladislav Hruška
Lenka Lacinová
Linda Krejčová
Martin Petr
Petr Suchomel
Zdeněk Pánek 



Vítězové Vodafone Firma roku Ústeckého kraje 2014

1. místo Nobilis Tilia s.r.o.
2. místo HIT OFFICE, s.r.o.
3. místo TFP Interiér s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Ústeckého kraje 2014

1. místo Ladislav Hruška
2. místo Linda Krejčová
3. místo Lenka Lacinová

Vodafone Odpovědná firma roku Ústeckého kraje 2014

MK-mont illuminations s.r.o.


Výsledky 2014 - Karlovarský kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Karlovarského kraje 2014

Abydos s.r.o.
BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o.
ept connector s.r.o.
FONS, spol. s.r.o.
JS Inženýrská kancelář Aš, s.r.o.
KŘÍŽ - STŘECHY s.r.o.
LITHIUM a.s.
Modul-LEG s.r.o.
ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
STATEK BOR ZEOS, spol. s r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Karlovarského kraje 2014

Bohumír Hladík
František Bartoň
Antonín Šimánek
Jana Klimešová
Jarmila Měkynová
Kristina Tomandlová
Tomáš Fišer
Monika Stöhrová
Martin Sobota
Radek Horčička
 

Vítězové Vodafone Firma roku Karlovarského kraje 2014

1. místo BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o.
2. místo Abydos s.r.o.
3. místo Modul-LEG s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Karlovarského kraje 2014

1. místo Radek Horčička
2. místo František Bartoň
3. místo Bohumír Hladík

Vodafone Odpovědná firma roku Karlovarského kraje 2014

Abydos s.r.o. 


Výsledky 2014 - Plzeňský kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Plzeňského kraje 2014

A T R I U M , s. r. o.
COMTES FHT a.s.
DOVÍN , s.r.o.
Edolo s.r.o.
EUFRAT Group, s.r.o.
IMONT spol. s r.o.
JEŘÁBY - SERVIS s.r.o.
MATEX PM, s.r.o.
Navijárna motorů HC & M, spol. s r.o.
Rosenberg s.r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Plzeňského kraje 2014

Bohumil Králik
Jiří Augusta
Lubomír Pokorný
Marcela Strnadová
Martin Světlík
Milan Bocan
Milan Štefl
Pavlína Klasnová
Petr Vileta 
Šárka Škodová 


Vítězové Vodafone Firma roku Plzeňského kraje 2014

1. místo MATEX PM, s.r.o.
2. místo COMTES FHT a.s.
3. místo A T R I U M, s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Plzeňského kraje 2014

1. místo Šárka Škodová
2. místo Pavlína Klasnová
3. místo Milan Bocan

Vodafone Odpovědná firma roku Plzeňského kraje 2014

COMTES FHT a.s.


Výsledky 2014 - Kraj Vysočina+

Finalisté Vodafone Firma roku Kraje Vysočina 2014

ADÉLKA a. s.
ALSENTA s.r.o.
DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
CHEOPS spol. s r.o.
CHESTERTON ČR s.r.o.
INAPA s.r.o.
Ma-Ta-La CZ s.r.o.
MHA, s.r.o.
Rodinný pivovar BERNARD a. s.
VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Kraje Vysočina 2014

Bedřich Hloch
Blanka Lednická
Drahomír Smejkal
František Němec
Ing. František Mikulík
Iva Dostálová
Jana Kratochvílová
Luděk Russ
Miroslav Kubů
Robert Suchan



Vítězové Vodafone Firma roku Kraje Vysočina 2014

1. místo ADÉLKA a.s. 
2. místo VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti
3. místo Rodinný pivovar BERNARD a. s.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Kraje Vysočina 2014

1. místo František Němec
2. místo Bedřich Hloch
3. místo Jana Kratochvílová

Vodafone Odpovědná firma roku Kraje Vysočina 2014

MHA, s.r.o.


Výsledky 2014 - Jihočeský kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Jihočeského kraje 2014

AKSAMITE spol. s r.o.
BT logistic s.r.o.
ČESKÉ HOUBY a. s.
Hojdarovi, s.r.o.
Lipno Centrum s.r.o.
Radouňská vodohospodářská společnost, a.s.
Rybářství Telč, a.s.
Slunce Invest s.r.o.
SOVT-RADIO spol. s r.o.
Teplárna České Budějovice, a.s.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Jihočeského kraje 2014

Antonín Chrapan
Blanka Milfaitová
Bohumil Dušek
Irena Pavlíková
Jan Rásocha
Jarmila Pokorná 
Zuzana Pšeničková 
Martin Brož
Milena Kamlachová
Rehana Ježková


Vítězové Vodafone Firma roku Jihočeského kraje 2014

1. místo ČESKÉ HOUBY a.s.
2. místo Hojdarovi, s.r.o.
3. místo AKSAMITE spol. s r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Jihočeského kraje 2014

1. místo Blanka Milfaitová
2. místo Rehana Ježková
3. místo Antonín Chrapan

Vodafone Odpovědná firma roku Jihočeského kraje 2014

ČESKÉ HOUBY a.s.


Výsledky 2014 - Jihomoravský kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Jihomoravského kraje 2014

ASIO, spol. s r.o.
AUKČNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, s.r.o.
BEEWATEC s.r.o.
BRENNA, s.r.o.
CDC Data s.r.o.
FH nábytek, s.r.o.
GUMEX, spol. s r.o.
HESTEGO a.s.
INVEA-TECH a.s.
ZLOMEK, s.r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Jihomoravského kraje 2014

Anna Jetelinová
Emílie Vallová
Erik Lukas Dostál
Eva Polášková
Karel Válka
Marta Musilová
Pavel Uminský
Pavel Pelikán
Olga Drobáňová
Radek Suchomel
 


Vítězové Vodafone Firma roku Jihomoravského kraje 2014

1. místo HESTEGO a.s.
2. místo ASIO, spol. s r.o.
3. místo INVEA-TECH a.s.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Jihomoravského kraje 2014

1. místo Emílie Vallová
2. místo Karel Válka
3. místo Eva Polášková

Vodafone Odpovědná firma roku Jihomoravského kraje 2014

HESTEGO a.s.


Výsledky 2014 - Zlínský kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Zlínského kraje 2014

FRČÍME s.r.o.
GALVAMET spol. s r.o.
IRISA, výrobní družstvo
JC - METAL s.r.o.
MORAVIA CANS a.s.
Navláčil stavební firma, s.r.o.
OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Sběrné suroviny UH, s.r.o.
TAROS NOVA s.r.o.
Teknia Uherský Brod, a.s.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Zlínského kraje 2014

Hana Němcová
Hana Olejníková
Jiří Ondra
Karel Topič
Petr Baroš
Jakub Šuta
Jan Nosálek
Jaroslav Lecián
Josef Petřek
Marek Šugra


Vítězové Vodafone Firma roku Zlínského kraje 2014

1. místo MORAVIA CANS a.s.
2. místo IRISA, výrobní družstvo
3. místo Navláčil stavební firma, s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Zlínského kraje 2014

1. místo Jakub Šuta
2. místo Hana Němcová
3. místo Jan Nosálek

Vodafone Odpovědná firma roku Zlínského kraje 2014

GALVAMET spol. s r.o.


Výsledky 2014 - Olomoucký kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2014

ABO valve, s.r.o.
BC Morava,s.r.o.
ELEKTRON-ETTO, s.r.o.
ENSYTRA s.r.o.
INDOOR FUN s.r.o.
INSTA CZ s.r.o.
LASKI, s.r.o.
POROKOUKR s.r.o.
WAVARO-comp. s.r.o.
Zemědělské družstvo Haňovice

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Olomouckého kraje 2014

Alena Jašková
Andrea Kráčmarová
Božena Kvapilíková
Josef Ťulpík 
Jana Červená
Jarmila Zahradníková
Lenka Glosová
Lubomír Šmída
Monika Tělupilová
Miluše Hlavinková


Vítězové Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2014

1. místo BC MORAVA, s.r.o.
2. místo ABO valve, s.r.o.
3. místo Zemědělské družstvo Haňovice

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Olomouckého kraje 2014

1. místo Josef Ťulpík
2. místo Lenka Glosová
3. místo Andrea Kráčmarová

Vodafone Odpovědná firma roku Olomouckého kraje 2014

ABO valve, s.r.o.


Výsledky 2014 - Moravskoslezský kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Moravskoslezského kraje 2014

1 Witos s.r.o.
BALMETO CZ, s.r.o.
ČEDAR, spol. s r.o.
ExaSoft Holding a.s.
Gamin s.r.o.
Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři v.o.s., advokátní kancelář
OUTDOOR FILMS s.r.o.
RIEGER - KLOSS ORGELBAU s.r.o.
SOLEX AGRO, s.r.o.
Unicont Opava s.r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2014

Boris Renner
Zbyhněv Labaj
Zuzana Bílková
Jakub Horák
Jaroslava Klemensová
Karel Pecl
Květoslav Bašista
Libor Čelinský
Jana Malásková
Robert Brys 


Vítězové Vodafone Firma roku Moravskoslezského kraje 2014

1. místo RIEGER - KLOSS ORGELBAU s.r.o.
2. místo Gamin s.r.o.
3. místo Unicont Opava s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2014

1. místo Zuzana Bílková
2. místo Květoslav Bašista
3. místo Jaroslava Klemensová

Vodafone Odpovědná firma roku Moravskoslezského kraje 2014

Gamin s.r.o.


Výsledky 2014 - Středočeský kraj+

Finalisté Vodafone Firma roku Středočeského kraje 2014

Biopekárna Zemanka s.r.o.
BOROO s.r.o.
INTERACTION s.r.o.
LIPRACO, s.r.o.
Metyzol, s.r.o.
NĚMCOVA SELSKÁ MLÉKÁRNA RADONICE,společnost s ručením omezeným
ProTech SpT s.r.o.
SVĚT TAŠEK spol. s r.o.
THIMM Obaly, k.s.
Toplac s.r.o.

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Středočeského kraje 2014

Alena Berounová
Hana Pešková
Bohuslav Holý
Jan Veleta
Magdalena Pavlíková
Petr Ulvr
Marcela Rotová
Michal Klement
Miluše Henrichová
Šárka Mentlíková

Vítězové Vodafone Firma roku Středočeského kraje 2014

1. místo NĚMCOVA SELSKÁ MLÉKÁRNA RADONICE, společnost s ručením omezeným
2. místo Biopekárna Zemanka s.r.o.
3. místo ProTech SpT s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Středočeského kraje 2014

1. místo Magdalena Pavlíková
2. místo Hana Pešková
3. místo Michal Klement

Vodafone Odpovědná firma roku Středočeského kraje 2014

INTERACTION s.r.o.


Výsledky 2014 - Hlavní město Praha+

Finalisté Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2014

ABNER a.s.
CeWe Color, a.s.
HORMEN CE a.s.
Klasik Moto, a.s.
MEGA a.s.
Neovize s.r.o.
Nové horizonty s.r.o.
SELI s.r.o.
Š-servis Praha, s.r.o.
VETCENTRUM Duchek s.r.o. 

Finalisté GE Money Bank Živnostník roku Hlavního města Prahy 2014

Jiří Flieger
Marta Plecitá
Radko Resch
Jan Beran
Jan Hnátek
Marek Kulhavý
Margit Slimáková
Vladimír Korda
Martina Načeradská
Pavel Nejtek


Vítězové Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2014

1. místo HORMEN CE a.s.
2. místo Nové horizonty s.r.o.
3. místo Neovize s.r.o.

Vítězové GE Money Bank Živnostník roku Hlavního města Prahy 2014

1. místo Jan Beran
2. místo Margit Slimáková
3. místo Martina Načeradská

Vodafone Odpovědná firma roku Hlavního města Prahy 2014

Neovize s.r.o.

Celostátní vítězové+



Vodafone Firma roku 2013

1. místo firma GRUND a. s.
2. místo firma Holík International s.r.o.
3. místo firma Kitl s.r.o.

Vodafone Odpovědná Firma roku 2013

1. místo - ZLKL, s.r.o.

GE Money Bank Živnostník roku 2013

1. místo živnostník Karel Sobotka
2. místo živnostník Vladimír Hejna
3. místo živnostník Radek Zachariáš

GE Money Bank Inovátor roku 2013

1. místo - FLAJZAR, s.r.o.

Vodafone Firma roku 2012


1. místo firma První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
2. místo firma ELKO EP, s.r.o.
3. místo firma MICRORISC s.r.o.

Odpovědná Firma roku 2012

1. RIGI, stavební společnost, s.r.o.

Era Živnostník roku 2012

1. místo živnostník David Smetana
2. místo živnostník Zbyněk Poštulka
3. místo živnostník Hanna Maria Tomášková

Vodafone Firma roku 2011

1. místo firma Steinhauser, s.r.o.
2. místo firma DETOA Albrechtice s.r.o.
3. místo firma AVAST Software a.s.

Era Živnostník roku 2011

1. místo živnostník David Vlk
2. místo živnostník David Borovka
3. místo živnostník Robert Vlach

Vodafone Firma roku 2010

1. místo firma 5M s.r.o.
2. místo firma Mangaloo s.r.o.
3. místo firma PROMA REHA, s.r.o.

Zlaté stránky.cz Živnostník roku 2010

1. místo živnostník Jiří Bláha
2. místo živnostník Mgr. Jarmila Podhorná
3. místo živnostník Magda Šmídová

Vodafone Firma roku 2009

1. místo firma Farmet a.s.
2. místo firma BUILDING SP, spol. s r.o.
3. místo firma KOVAR s.r.o.

Zlaté stránky Živnostník roku 2009

1. místo živnostník Lukáš Pytloun
2. místo živnostník František Hlava
3. místo živnostník Ivan Doležal

Vodafone Firma roku 2008

1. místo firma SERVISBAL OBALY, s.r.o.
2. místo firma BUILDING SP, spol. s r.o.
3. místo firma M. C. Triton spol. s r.o.

Makro Živnostník roku 2008

1. místo živnostník Jaroslava Klemensová
2. místo živnostník Helena Konopíková
3. místo živnostník František Němec

PX Firma roku 2007

1. místo firma BENEŠ a LÁT a.s.
2. místo firma AVG Technologies CZ, s.r.o.
3. místo firma BIOMAC Ing. Černý s.r.o.

Makro Živnostník roku 2007

1. místo živnostník Libor Václavík - LIBROS
2. místo živnostník Martin Kraus
3. místo živnostník Jindřich Hofmeister

Poštovní spořitelna Firma roku 2006

1. místo firma Linet s.r.o.
2. místo firma AVG Technologies CZ, s.r.o.
3. místo firma Kofola a. s.

Makro Živnostník roku 2006

1. místo živnostník Linda Vavříková
2. místo živnostník Luďka Tomešová
3. místo živnostník David Hořava - UBYTOVANI.CZ




« zpět