Na přihlášku do podnikatelského klání zbývají necelé dva týdny

&nsbp;

30. 5. 2012

Už jen do 11. června se mohou malé a střední podniky a živnostníci registrovat do sedmého ročníku podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku 2012 a Era Živnostník roku 2012. Počet subjektů ucházejících se o tituly vítězů se rok od roku zvyšuje. Loni se přihlásilo 5857 podnikatelů, což bylo meziročně o 42 procent více než v roce předcházejícím. K registraci stačí vyplnit online formulář na webových stránkách.

Do podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku a Era Živnostník roku se mohou přihlásit firmy a živnostníci působící v České republice s maximálním obratem 1,4 miliardy korun a alespoň dvouletou účetní historií. Podnikatelské subjekty mohou být do soutěží také nominovány, například svými zaměstnanci, kolegy nebo zákazníky.
Nejdříve se bojuje o regionální tituly Vodafone Firma roku 2012 a Era Živnostník roku 2012 v jednotlivých krajích České republiky. Krajští vítězové pak postoupí mezi celorepublikové finalisty, kteří se o místo „na bedně“ utkají koncem roku. Titulární partneři Vodafone a Era dále vyhlašují kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2012 a Era Účetní roku 2012.
Kromě vidiny titulu je pro firmy a živnostníky motivací soutěžit i rozsáhlá mediální publicita. Ta účastníkům pomáhá zviditelnit své podnikání a úspěchy a získávat nové obchodní partnery či zákazníky. Dále jsou soutěžící odměněni věcnými cenami a službami v hodnotě několika stovek tisíc korun. Účast v soutěži je zcela bezplatná.
Soutěžit o ceny mohou podnikatelé již během registrace. Ten, kdo se řádně zaregistruje a správně tipne počet letošních soutěžících, vyhraje pro sebe a svou rodinu 5denní pobyt v Čechách podle vlastního výběru.
Podpůrným projektem podnikatelských soutěží je anketa Absurdita roku o nejnesmyslnější administrativní nařízení uložené podnikatelům. Své kandidáty na anticenu může veřejnost až do konce září nominovat na www.firmaroku.cz.« zpět