Vítězové krajských kol 2011

&nsbp;

 



Královéhradecký kraj


Vodafone Firma roku Královéhradeckého kraje 2011:

1. Projectsoft HK (Hradec Králové)    
2. Eurona (Hronov)
3. Saar Gumi Czech (Červený Kostelec)

Era Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2011:

1. Pavel Klimeš (Horní Maršov)     Medailonek finalisty
2. Robert Matyáš (Dobruška)
3. Jan Hýsek (Hradec Králové)


Pardubický kraj

Vodafone Firma roku Pardubického kraje 2011:

1. Papera  (Svitavy)
2. Dako-CZ (Třemošnice)
3. eBrána (Pardubice)

Era Živnostník roku Pardubického kraje 2011:

1. Jáchym Mimra (Pardubice)     Medailonek finalisty
2. Hanna Maria Tomášková (Pardubice)
3. Petr Hrabáček (Cotkytle)


Liberecký kraj

Vodafone Firma roku Libereckého kraje 2011:

1. Detoa Albrechtice (Jizerské Hory)
2. Ajeto (Lindava)
3. Lukov Plast (Český Dub)

Era Živnostník roku Libereckého kraje 2011:

1. Jiří Štágl (Česká Lípa)     Medailonek finalisty
2. Pavel Bacovský (Jablonec nad Nisou)
3. Ing. Vít Chalupníček (Cvikov)


Ústecký kraj

Vodafone Firma roku Ústeckého kraje 2011:

1. Enlogit (Ústí nad Labem)
2. Hit Office (Teplice)
3. Český porcelán (Dubí u Teplic)

Era Živnostník roku Ústeckého kraje 2011:

1. Marcela Schürgerová (Roudnice nad Labem)     Medailonek finalisty
2. Jan Chabr (Děčín)
3. Hanan Al Abiadová (Louny)


Karlovarský kraj

Vodafone Firma roku Karlovarského kraje 2011:

1. ZDM (Aš)
2. Heinz Glas Decor (Hranice)
3. Techplast Kraslice (Kraslice)

Era Živnostník roku Karlovarského kraje 2011:

1. Jiřina Regietová (Karlovy Vary)     Medailonek finalisty
2. Kristina Tomandlová (Karlovy Vary)
3. Martina Hanzlová (Rybáře)


Plzeňský kraj

Vodafone Firma roku Plzeňského kraje 2011:

1. Comtes FHT (Dobřany)
2. První chodská stavební společnost (Klenčí pod Čerchovem)
3. Pebal (Nýřany)

Era Živnostník roku Plzeňského kraje 2011:

1. Stanislav Lusk (Dýšina)     Medailonek finalisty
2. Marie Haasová (Klatovy)
3. Helena Jančová (Plzeň)


Jihomoravský kraj

Vodafone Firma roku Jihomoravského kraje 2011:

1. Steinhauser (Tišnov)
2. Lomax & Co (Bořetice)
3. Bokap (Znojmo)


Era Živnostník roku Jihomoravského kraje 2011:

1. Jiří Skřivánek (Veselí nad Moravou)     Medailonek finalisty
2. Radka Chabičovská (Brno)
3. Jaroslav Pešák (Velké Pavlovice)


Kraj Vysočina


Vodafone Firma roku Kraje Vysočina 2011:

1. Sapeli (Polná)
2. Sporten (Nové Město na Moravě)
3. Feroplast (Chotěboř)


Era Živnostník roku Kraje Vysočina 2011:

1. Josef Ježek (Ledeč nad Sázavou)     Medailonek finalisty
2. František Němec (Netín)
3. Blanka Mudrová (Rynárec)


Jihočeský kraj


Vodafone Firma roku Jihočeského kraje 2011:

1. Mráz Agro CZ (Blatná)
2. VSP Data (Tábor)
3. Grafiko Print (Tábor)

Era Živnostník roku Jihočeského kraje 2011:

1. David Borovka (České Budějovice)     Medailonek finalisty
2. Miroslava Potužníková (Zdíkov)
3. Radek Altmann (České Budějovice)


Zlínský kraj


Vodafone Firma roku Zlínského kraje 2011:

1. Aircraft Industries (Kunovice)
2. Altech (Bánov)
3. Z Studio (Zlín)

Era Živnostník roku Zlínského kraje 2011:

1. David Vlk (Uherské Hradiště)     Medailonek finalisty
2. Kateřina Francová (Zlín)
3. Hana Olejníková (Valašské Klobouky)


Olomoucký kraj


Vodafone Firma roku Olomouckého kraje 2011:

1. Domapek (Bohuňovice) 
2. Alika (Čelčice)
3. BC Morava (Rapotín)

Era Živnostník roku Olomouckého kraje 2011:

1. Jarmila Vítoslavská (Troubky)     Medailonek finalisty
2. Zbyněk Poštulka (Loštice)
3. Michal Byrtus (Olomouc)


Moravskoslezský kraj

Vodafone Firma roku Moravskoslezského kraje 2011:

1. ČSAD Havířov (Havířov)
2. Omlux (Ostrava)
3. Sanace a stavby Apollo (Ostrava)

Era Živnostník roku Moravskoslezského kraje 2011:

1. Robert Vlach (Ostrava)     Medailonek finalisty
2. Karel Pecl (Pustějov)
3. Jana Baronová (Český Těšín)

Středočeský kraj

Vodafone Firma roku Středočeského kraje 2011:

1. Biopreparáty (Horoměřice)
2. Rückl Crystal (Nižbor)
3. HIT CZ (Poděbrady)

Era Živnostník roku Středočeského kraje 2011:

1. Zdenka Brožová (Hluboš)     Medailonek finalisty
2. Jaroslav Calta (Olovnice)
3. Richard Jurák (Kladno)

Hlavní město Praha

Vodafone Firma roku Hlavního města Prahy 2011:

1. Avast Software
2. Grada Publishing
3. Abra Software

Era Živnostník roku Hlavního města Prahy 2011:

1. Jan Beran (Praha 10)     Medailonek finalisty
2. Kristýna Mothejzíková (Praha 11)
3. Miloš Winkler (Praha 1)



« zpět